Genel

CHP’liler Yenimuhacir Kadın Kolları’nın kahvaltısında buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Yenimuhacir Kadın Kolları’nın düzenlediği dayanışma kahvaltısı, gerçekleştirildi. CHP’nin Keşan’daki milletvekili adaylarının ilk kez yan yana geldikleri toplantıda seçim vurgusu yapıldı.

Kahvaltıya; CHP Keşan İlçe Başkanı Saner Özdilek, CHP Edirne Kadın Kolları Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Çiğdem Gegeoğlu, CHP Yenimuhacir Belde Başkanı Ahmet Oğuz, CHP Keşan Kadın Kolları Başkanı Nermin Arhatır, CHP Yenimuhacir Kadın Kolları Başkanı İmral Cinay ile partili yöneticiler ve kadınlar katıldı.


Kahvaltıya katılanlar arasında CHP’nin Keşan’daki milletvekili adayları olan Recep Pekcan, Özgür Heves Yıldız, Mustafa Bezbaş ve  Nilüfer Erk Oğuz da yer aldı.

Programın açış konuşmasını yapan CHP Yenimuhacir Kadın Kolları Başkanı İmral Cinay, etkinliğe katılanlara teşekkür etti.

Ahmet Oğuz da “Bizler, kadının toplumda ve siyasette, yeri ve önemini bilen bir zihniyetin temsilcileriyiz.” diyerek sözlerine başladı ve şöyle devam etti: “Bizce kadınlar her zaman aktif siyasette yer almalıdır. Bu nedenle 2019 seçimlerinde Yenimuhacir belediye seçimleri tarihinde ilk kez kadın meclis üyesi göstererek bunu ispatlamış olduğumuzu düşünüyorum. Şimdi önümüzde bir genel seçim var. Bu seçim çalışmalarında kadın kollarımız ile birlikte girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Zafere ulaşacağımıza inancımız tam. Geliyor gelmekte olan.”

Kahvaltı diğer partili yöneticilerin konuşmaları ile devam etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu