Haberler

CHP heyeti Malkara pazarında, yeniden tazgah açan esnafı ziyaret etti

Korona virüs tedbirlerinin kalmasına rağmen başka şehirlere gidemeyen esnafın pazar problemi Malkara’da çözüldü. Esnafı ziyaret eden CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan “Malkara pazarında herşey çok güzel oldu. artık hem keşanlı hem malkaralı esnafın yüzü gülüyor.” dedi.

Pazarcı esnafımızın pandemi sonrası komşu ilçeler arasında tezgah açamama sorunlarını konuşmak ve çözüm bulmak adına Malkara Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul’a daha önce gerçekleştirilen ziyaret ve görüşmeler sonucu kurulan Malkara Pazarı’nı ziyaret eden eden CHP Keşan İlçe Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada konuyla ilgili olarak şu ifadelere yer verildi: “Keşanlı pazarcı esnafımız Malkara’da tezgahlarını açtılar.

Bizler de Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Vasfi Güner, Malkara Belediyesi Meclis Üyesi Bahadır Uysal ve CHP Keşan İlçe Yöneticisi Burak Kadeş olarak açılan pazarda Malkara’lı ve Keşan’lı pazarcı esnafımızın tezgahlarını gezip sevinçlerini paylaştık, hayırlı işler ve bol kazançlar diledik.

Toplantısı nedeniyle aramızda olamayan Malkara Belediye Başkanı Sn. Ulaş Yurdakul ve Malkara İlçe Örgütüne çözüm odaklı yaklaşımları için sonsuz teşekkürler.
Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman, her koşulda esnafımızın ve halkımızın yanında olacağız.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu