Haberler

Çamlıca’da, Ergin Kılıkçıer’in de kadrosunda yer aldığı korku filmi çekiliyor

Gelibolu ve Çamlıca’da çekimleri gerçekleştirilen İbn-i Cühaşe (Şeytanın Kitabı) filminin Çamlıca ayağı yaklaşık 8 gün çalışmaların ardından tamamlandı. Adı korkuyla beraber anılan köyde kaldıkları süre boyunca halkın yardımlarından memnun olduklarını dile getiren film ekibi, gerek Çamlıca’nın atmosferinden gerekse de filmin senaryosundan dolayı korkuyu garantileyerek, canla başla çalışarak vücuda getirdikleri projeden umutlu olduklarını kaydetti.
Çamlıca’nın isminin bölge dışında da sıklıkla geçtiğinin altını çizen Çamlıcalı aktör Ergin Kılıkçıer, yakın zamanda köyde başka projelerin de hayata geçirileceğinin müjdesini de verirken, Çamlıca’nın da bir plato olabileceğini belirtti.

Yapımcılığını Hakan ve Hüsnan Mataracı’nın üstlendiği, yönetmenliğini ise Okan Ege Ergüven’in yaptığı İbn-i Cühaşe (Şeytanın Kitabı) filminin oyuncu kadrosunda ise Engin Yüksel, Rüya Yürüten, Erol Eraslan, Fatih Doğan, Cemre Özgül ve Çamlıcalı aktör Ergin Kılıkçıer bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı