Haberler

Bunu Konuşalım’da bugün, bölge ekonomisi ve KTSO konuşulacak

Keşan FM‘de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım”da bugün; Keşan Ticaret ve Sanayi Odası‘nın çalışmaları, bölge ekonomisi ve sektörel gelişmeler ele alınacak.
Moderatörlüğünü Orçun Oğuz‘un üstlendiği ve 26 Şubat 2020 Çarşamba günü (bugün) saat 13.30’da başlayacak programın konukları ise; Keşan Ticeret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası meclis Başkanı Orkun Özkaya olacak.

Keşan FM‘den yapılan açıklamada, dinleyicilerin 0549 537 26 36 Whatsapp hattına konu ile ilgili soru ve görüşlerini içeren mesajlarını gönderebilecekleri belirtilerek; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceği, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağı bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı