Haberler

Basın mensuplarını makamında kabul eden Kaymakam Özder, Keşan’a veda etti

Antalya’nın Döşemealtı ilçesine tayin edilen Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan’a veda etti. Basınla son kez buluşan Özder, “Buradan gidince de Keşan her zaman bizim için iyi anılarla anılacaktır” dedi.

Kaymakamlık makamında basın mensuplarını kabul eden Özder, Ekim 2015’te Keşan’da görevine başladığını ve 14 Temmuz’da Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Antalya’nın Döşemealtı ilçesine tayini ile sona erdiğini belirterek 5 yıllık süre içinde Keşan’da severek görevini yerine getirdiğini belirtti.

“Kendimizi Keşanlı gibi hissettik”

Keşan’ın bir parçası olduğunu belirten Özder şu şekilde konuştu. “Ailem Keşan’ı çok sevdi ve kendimizi buralı gibi hissettik. Buradan gidince de Keşan her zaman bizim için iyi anılarla anılacaktır. Kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarımızla iyi ilişkiler içinde görevimizi gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum.”

Öte yandan Keşan basını ile de iyi ilişkiler içinde olduğunu belirten Özder, “Aksaklık olmuş ve olumsuz durumlar da meydana gelmiştir; ama genelde çok büyük olumsuzluklar yaşamadık.” şeklinde konuşarak, “Basın her zaman programlarımızı takip etti. Zaman zaman da bilgi akışında sıkıntılar yaşanmış olabilir; ama biz elimizden geldiğince tüm doğru bilgileri vermeye çalıştık. Aksaklıklar durumda siz görevinizi yaparak, gösterdiniz biz de dikkate alarak gidermeye çalıştık.” dedi.

“Sıkıntılar olsa da, görevimizi en iyi şekilde gerçekleştirdik”

Son olarak Keşan halkına veda eden Kaymakam Nuri Özder, basın aracılığı ile Keşan’a ‘Allahaısmarladık’, diyerek; “O tarafa yolu düşen herkesi bekliyoruz. Artık Keşanlılar bizim hemşehrimiz, kardeşimiz ve arkadaşımız. Her zaman onlarla karşılaşmayı ve görüşmeyi umut ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Özder’in hafta sonunda Keşan’dan ayrılması, yerine Keşan Kaymakamı olarak atanan Gaziantep ? Şahinbey Kaymakamı Cemalettin Yılmaz‘ın ise önümüzdeki hafta içinde Keşan’a gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu