Haberler

Başhekim Opr. Dr. Serhat Göçer yarın, Keşan Devlet Hastanesi’ndeki görevinden ayrılacak

Keşan Devlet Başhekimi Serhat Göçer, Tekirdağ Devlet Hastanesi?ne atandı. Yarın hastanedeki görevinden ayrılacak olan Göçer, yıllık iznini de kullandıktan sonra Tekirdağ?daki görevine başlayacak.

Haziran 2018?de Keşan Devlet Hastanesi?ndeki görevine başlayan Göçer, ?Başladığımızda eski hastane binamızdaydık, yaklaşık 20 gün sonra yeni hastanemize taşınmak kısmet oldu, yeni hastaneye taşındıktan sonra vatandaşlarımızın yüzündeki memnuniyeti görmek bizi her zaman onore etti, inşallah hastanedeki kaliteli hizmet süreci artarak devam edecektir. Çalışkan bir kadromuz var, çalışmalarımız aynı hızla devam edecektir? diyerek hastaneden ümitli olduğunu dile getirdi.

Yeni görev yeri ile zorlu bir sürece gireceğini kaydeden Göçer, ?Daha önce 6 sene Malkara Devlet Hastanesi’nde görev yapmıştım, C grubu bir hastaneydi. Keşan Devlet Hastanesi B grubu bir hastane ve Tekirdağ Devlet Hastanesi A grubu bir hastane. Daha büyük ve daha zor süreçler bekliyor bizi. İnşallah alnımızın akıyla hizmete devam edeceğiz? dedi Keşan Devlet Hastanesi?ne yeni bir başhekim atanana kadar, Başhekim Yardımcısı Ahmet Alparslan vekalet edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı