Haberler

Balkonlara çıkan Keşan halkı, İstiklal Marşı’nı böyle söyledi

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100?üncü kuruluş yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için balkon ve pencerelerine çıkan Keşanlılar saat 21:00’de hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nı söyledi.

Hastane Caddesi üzerinde düzenlenen programda, ellerinde Türk Bayrakları taşıyan yüzlerce insan belediye bandosu eşliğinde İstiklal Marşı’nı okudu. Büyük bir çoşku ile söylenen marşımız sokaklarda yankılandı.


İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından beldiye bandosu, evlerinde kalanlara üzerinde bulundukları platformdan şarkılar ve marşlar da çaldı. Cadde geçişi boyunca vatandaşların alkışları ile katıldığı program burada son bulurken, Keşan’ın farklı noktalarında da devam etti.
Mahalle sakinleri de balkonlarından çaldıkları müzikler ile 23 Nisan’ın 100. yıl coşkusunu yaşadı. Vatandaşların düzenlediği program coşkuyla devam etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı