Asayiş

Aranması olan şahıs, sokağa çıkma kısıtlamasında pazaryerinde dolaşırken yakalandı

Keşan’da aranması olan şahıs, Çarşı ve Mahalle Bekçileri’nin dikkatinden kaçmadı. Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı saatte pazaryerinde gezen şahıs UYAP sorgusunun ardından gözaltına alınarak, cezaevine gönderildi.

21 Şubat Pazar gecesi Keşan Belediye Kompleksi içindeki pazaryerinde rutin devriye görevlerin sürdüren Çarşı ve Mahalle Bekçileri pazar alanında bir erkek şahsın olduğunu gördü. Keşan’da polisler tarafından daha önceki sabıkları ile ile bilinen suça sürüklenmiş çocuk C.K. isimli şahsı durduran ekipler, yaptıkları UYAP sorgusunda Tekirdağ Asliye Ceza Ilamat Masası tarafından Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasıyla arandığını tespit etti.
Ardından günün nöbetçi savcısına bilgisi dahilinde ogözaltına alınan C.K. tutuklanırken Edirne Kapalı Cezaevine gönderildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı