Asayiş

Aranan şüphelileri Çarşı ve Mahalle Bekçileri yakaladı

Keşan’da Çarşı ve Mahalle Bekçi ekipleri şehir içinde şüphelendikleri iki şahsı durdurdu. Biri Çocuğun Cinsel İstismarı, diğeri Basit Yaralama suçundan aranmaları oldukları anlaşılan kişiler cezaevine gönderildi.

İlk olarak İspat Cami Mahallesi üzerinde durumundan şüphelendikleri bir kişiyi durduran Çarşı ve Mahalle Bekçi ekipleri, şahsa UYAP sorgusu yaptı. Sorgusunda isminin H.M. olduğu öğrenilen şahsın, Malkara Sulh Ceza Hâkimliğince Çocuğun Cinsel İstismarı suçundan yakalaması olduğu anlaşıldı.
Asayiş Büro Amirliği yetkililerine teslim edilen H.M. SEBBİS üzerinden çıkarıldığı Malkara Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından tutuklan arak cezaevine sevk edildi.

Çalışmalarına devam eden Çarşı ve Mahalle Bekçi ekipleri bu kez Yenimescit Mahalllesi üzerinde durumundan şüphelenilen bir başka şahsı daha durdurdu. İsmi V.T. olduğu belirlenen şahsın, Gaziosmanpaşa Asliye Ceza İlamat Masasınca Basit Yaralama suçundan arandığı anlaşılması üzerine gerekli işlemleri için Asayiş Büro Amirliği yetkililerine teslim edildi.
Adli makamlarca tutuklanan V.T. Edirne Cezaevine sevk edildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu