HaberlerAsayiş

Arabasına aldığı şahıslar ‘Seni dövmek için para aldık’ dediler

Keşan’da kendilerini şehir merkezine bırakmalarını isteyen iki kişiyi aracına alan mağdur, ‘Seni dövmek için para, ama iyi birine benziyorsun’ sözüyle karşılaştı. Kaçarak dövülmekten kurtulan şahıs polise giderek şikayetçi oldu.

Olay 24 Temmuz Cuma günü Aşağı Zaferiye’de yaşandı. İddiaya göre H.Y. Enez Yolu’nda arabasına binip gideceği sırada yanına iki kişi yaklaştı. ‘Bizi de bırakır mısın?’ istediğini cevapsız bırakmayan ve kabul eden H.Y., S.Ç ve İ.T. isimli şahısları alarak yola çıktı.
Daha sonra trafik ışıklarına geldiklerinde araca aldığı iki şahıs “Biz seni dövmek için para aldık. İyi birine benziyorsun, seni dövmeyeceğiz” dediler. Duydukları karşısında endişelenen H.Y., yol üstünde bulunan markete bir şeyler almak bahanesiyle gideceğini söyleyip araçtan indi ve yardım istedi, bir taraftan da aracını gözleyerek şüphelilerin gitmesini bekledi.
Yaşadığı olayın ardından mağdur H.Y. şikayetçi oldu ancak şüpheliler S.Ç. ve İ.T.’ suçlamaları kabul etmedi.
Polis iki kişiyi darp için hazmettiren şahsı aramak üzere soruşturma başlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı