Genel

Aksal’dan EYT teşekkürü

Kamuoyunda emeklilikte yaşa takılanlar yani EYT olarak bilinen düzenleme, uzun ve kapsamlı bir çalışmanın ardından TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi. EYT için toplumun sesine kulak verildiğini söyleyen Aksal, “Vatandaşlar tercihlerini siyasete malzeme yapmak isteyenlere değil, sorunlarını çözenlerden yana kullanacaktır.” dedi.

Plan Ve Bütçe Komisyonu’nda gerçekleşen görüşmelere katılan Edirne AK Parti Milletvekili TBMM KEFEK Başkanı Fatma Aksal, AK Parti olarak tüm toplumsal sorunlarda çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyerek, bir çok soruna bu dönemde çözüm getirdiklerini vurgulayan Aksal şunları kaydetti:

    “AK PARTİ olarak hiçbir meselede, meseleyi samimiyetten uzak çözmek maksatlı, siyasete malzeme yapmak maksatlı yaklaşımlarda bulunmadık. Kurulduğumuz günden beri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde toplumun sesine kulak verdik ve toplumun taleplerine çözüm ürettik. Geçmiş yıllardaki gerçeklerden uzak, kopuk uygulamaların kamu bütçesine getirdiği yükleri hepimiz biliyoruz. Ülkemizdeki temel alt yapı sorunlarını çözdükten sonra, toplumun sesine kulak vererek EYT meselesini de ele aldık ve bir çözüme kavuşturduk.”

“AK PARTİ TOPLUMUN SESİ”

 “AK PARTİ, toplumun sesine kulak veren, toplumsal talepleri dikkate alan, çözüm üreten bir parti olduğu içindir ki yirmi yılı aşkın bir süredir bu milletin teveccühüne mazhar olmuştur. Hiç şüphemiz yok ki önümüzdeki seçimlerde de bu millet tercihini; samimiyetten uzak; meseleleri çözmek yerine, siyasete malzeme yapmak isteyenlere değil, bu ülkenin sorunlarını çözenlerden yana kullanacaktır.”

“AKSAL’dan EYT TEŞEKKÜRÜ”

Emeklilikte Yaşa Takılan vatandaşların sorunlarının çözülmesinin çok önemli ve hassas bir süreç olduğunu belirten Aksal;

“Bakanlık bürokratlarımızı, milletvekillerimizi, emeği geçenleri tebrik ediyorum; hepsine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu