BölgeGündemKeşanSiyaset

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Kılınç: “Milletimize ne söz verdiysek onu yapacağız”

28 Mayıs seçimlerin ardından bir demokrasi şölenini daha tamamladıklarını belirten Gürcan Kılınç, büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa etmenin mücadelesini vermeye devam edeceklerini ifade etti.  

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, 28 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilen cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimiyle ilgili açıklamalarda bulundu.  

Kılınç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Bize yeni bir zafer daha yaşatan milletimiz var olsun. Türkiye Yüzyılı kutlu olsun. Büyük Türkiye zaferimiz hayırlı olsun.  Memleketin sahibi millettir, hiçbir parti değildir ve sandığın başına giderek demokratik iradesini kullanan, hangi partiden olursa olsun, bütün vatandaşlarımızın demokrasimize sahip çıktığını ve Cumhurbaşkanı’mıza teveccühün devam ettiğini gördük.

Ülkemiz 28 Mayıs seçimleriyle bir demokrasi şölenini daha alnının akıyla tamamlamıştır. Ben buradan sandıklarımıza sahip çıkan ve tüm oy kullanan seçmenlerimize şükranlarımı sunuyorum. Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzdeki dönemde milletimize ne söz verdiysek onu yapacağız. Büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa etmenin mücadelesini vermeye devam edeceğiz. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Bu anlayışla milletimize önümüzdeki 5 yıl boyunca hizmet etmeyi sürdüreceğimize yürekten inanıyoruz. Biz, milletin iradesine bağlıyız. Bizi ancak millet getirir, millet götürür. Ne bir dış müdahaleyle, ne içerideki kurulan tuzaklarla siyasi çizgimizi değiştirmeyiz biz. Durmak yok yola devam”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu