Haberler

2020’nin ilk bebeği 00.01’de dünyaya geldi

2019 yılının bitmesine saniyeler kala tüm Keşan’ı heyecan sarar ve herkes 10’dan geriye doğru sayıp yeni yılı karşılamaya hazırlanırken, Keşan Devlet Hastanesi‘nin doğum ünitesinde ise tatlı bir telaş vardı.

2020’nin ilk dakikalarında saat 00.01’i gösterdiğinde ise Müge ve Uğur Kılınç çiftinin Doruk Lider adını verdikleri erkek bebekleri dünyaya geldi.
Şanslı çiftine doğumun hemen ardından AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz Kalkan, aileye ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu .
Aksal, “Doruk Lider, normal doğumla dünyaya geldi, 00.01’de bebeğimizi kucağımıza aldık, vatana ve millete, anne ve babasına hayırlı olsun inşallah. Sağlıklı huzurlu ve mutlu bir ömür diliyorum” derken, Helvacıoğlu ise, “Bu geceki 4 doğumundan 3’ü 2019, 1’i ise 2020’de gerçekleşti, biz de, tıpkı Doruk Lider’in anne ve babası gibi yeni yılın ilk bebeği için heyecanlandık ve 00.01’de normal doğum ile dünyaya geldi. Allah analı, babalı büyütsün” şeklinde konuştu. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu