GenelKeşanSektörelTeknolojiYaşam

Keşanlı motosiklet tutkunları “Motobike İstanbul 2024 Fuarı”nda

Fast Moto 22 Keşan Grubu’nun üyeleri yeni modelleri yakından inceledi

Keşanlı motosiklet tutkunları, 20-23 Mart tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Motobike İstanbul 2024 Fuarı’na katıldı.

Motobike İstanbul 2024 fuarı, önceki yıllardaki gibi yine motosiklet dünyasının popüler isimlerini bir araya getirdi. Motosiklet markaları en yeni modellerini motosiklet tutkunlarıyla fuarda buluşturdu.

Keşan’ın en eski motosiklet kulübü olan Fast Moto 22 Keşan grubunun üyeleri de fuarın ikinci gününde katılım sağladı.

20 kişilik bir ekiple fuara giden Fast Moto 22 Keşan, motosiklet markalarının yeni modellerini, elektrikli bisikletleri ve motosiklet ekipmanlarını yakından inceledi. Keşanlı motosikletçiler, firmaların fuara özel sunduğu kampanyalı ekipmanlardan da satın alma fırsatı buldu.

Gürsel: “Yenilikleri takip etmek adına bizler için büyük bir fırsat”

Fast Moto 22 Keşan Grubu Başkanı Seçkin Gürsel, önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de fuara katılım sağladıklarını belirterek, “Motobike İstanbul 2024 fuarı, motosiklet dünyasındaki yenilikleri takip etmek adına bizler için büyük bir fırsat.” dedi.

Motosikletin bir tutku olduğunu, markaların her geçen yıl yeni bir model çıkardıkça bu tutkunun daha da arttığını dile getiren Seçkin Gürsel şunları ifade etti: “Teknoloji her geçen gün gelişiyor ve motosiklet markaları da kendilerini yeniliyor. Dünyaca ünlü markaların yeni modellerini yakından inceledik. Firma temsilcilerinden detaylı bilgiler aldık. Fuara yoğun bir katılım vardı. Türkiye’nin dört bir yanından gelen motorcular oldu. Daha önce tanıştığımız bazı motosiklet gruplarıyla görüşme fırsatı da bulduk. Fuar alanındaki Türkiye Motosiklet Platformu’nun standını da ziyaret ettik ve burada Türkiye Motosiklet Platformu Başkan Yardımcısı Özdemir Altuntaş’la sohbet etme fırsatı yakaladık. Bizleri ağırlayan ve her zaman her konuda desteğini esirgemeyen Özdemir ağabeyimize teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda fuarın açılmasında emeği geçenlere de teşekkür ediyoruz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu