Haberler

Keşan Lisesi’nde görevli öğretmeninin Covid-19 test sonucu belli oldu

Geçtiğimiz günlerde Keşan Lisesi‘nde yeni öğretim yılı için düzenlenen seminer sırasında bir öğretmen aniden rahatsızlanmış, korona virüs belirtileri ile Keşan Devlet Hastanesi‘ne gönderilen genç öğretmen burada tedavi altına alınmıştı.

Tomografi sonuçlarında virüse dair bulguya rastlandığı iddia edilen öğretmenin korona virüs testi negatif çıktığı bilgisine ulaşıldı.
Bunun yanında, Keşan Lisesi‘nde görevli idareci ve öğretmenlerin, kamuoyunda tedirginlik yaratan bu olayın ardından başka veliler olmak üzere kimsenin akıllarında bir kuşkunun kalmaması için 14 günlük gönüllü karantinaya girdi.

Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından yakından izlenen durumla ilgili olarak karantinaya giren öğretmenlere, tecrit süresi boyunca yapacakları konusunda gerekli bilgilendirmeler yapıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı