Haberler

Kavşaklarda meydana gelen kazaların nedenleri neler?

Keşan’da adı kazalarda gündeme gelen Sanayi Kavşağı, geçtiğimiz günlerde yaşanan yeni bir kazananın ardından tekrar gündeme geldi. Yaşanılan kazaların sebeplerini ve uyulması gereken kuralları yetkililer halka, canlı yayında anlattı.
Geçtiğimiz gün Sanayi Kavşağı’nda gerçekleşen 2 iki aracın çarpışması sonucu 4 kişinin yaralandığı kazadan sonra Keşanlılar, tekrar aynı kavşağı konuşmaya başladı. Bazı vatandaşların köprü ayaklarından karşı tarafı göremedikleri, bazılarının da yeteri kadar işaretçi bulunmadığı konusunda sıkça eleştiri ve yorumlar alan kavşak ile ilgi olarak Keşan Şoförler ve Otomobilciler ve Esnaf Odası Başkanı Mahmut Demirkan ve Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği Baş Polisi Şevket Üyrek, canlı yayında hem Keşanlıların sorduğu soruları cevapladı, hem de burada meydana gelen kazaları sebeplerini anlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı