SON DAKİKA

Gençlik Kolları Başkanlığından istifa eden Fidan, AK Parti İlçe Başkanlığına aday oldu

AK Parti 7. Olağan Kongresi öncesi Keşan İlçe Başkanlığı için aday listesine yeni bir isim daha eklendi. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ubeydullah Fidan, ileri bir tarihe ertelenen Keşan İlçe Kongresi öncesi görevinden istifa ederek, Keşan İlçe Başkanlığı‘na aday olduğunu açıkladı.

AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Ubeydullah Fidan, sosyal meyda hsabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın en önemli talimatı milletin sesine kulak verilmesi, hissiyatın dinlenmesi ve milletin söyledikleri üzerinden kadroları takviye edilmesidir.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın bu talimatına istinaden, ilçemizde 12.09.2020 tarihinde ertelenen kongrede Keşan İlçe Başkanlığı’na adaylığımı kamuoyuna saygıyla arz ederim.

Adaylığım münasebetiyle görevimizi hakkıyla ifa etmenin huzurunu yaşamakla birlikte, yaklaşık 16 aydır üstlendiğim Keşan İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevinden istifa ediyorum


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı