Siyaset

CHP Keşan Belediye Başkan adayı Op. Dr. Mehmet Özcan’dan seçim açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Keşan Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Mehmet Özcan, yarın gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada, seçimin Keşan için hayırlı olmasını temenni etti.

Özcan, sözlerinin başında, vatandaşların özellikle son 2 yıl boyunca yolda önünü keserek, “Senden başkasıyla olmaz” söylemlerinden sonra Belediye Başkan Adaylığı için yola çıktığını ve CHP’de yapılan ön seçimde üyelerin çoğunluğunun oyunu alıp CHP’nin Keşan Belediye Başkan adayı olduğunu hatırlattı.

“Keşan’a kazandırdığımız eserler ortada”

Devam eden seçim sürecinde çok nezih bir ortamda propaganda dönemi geçirdiklerinin altını çizen Mehmet Özcan, “Bundan sonra takdir siz değerli hemşehrilerimindir. Medeni bir yarışma oldu. Sizlerin destekleri ile kazanacağımı düşünüyorum. Keşan’a dönemimizde kazandırdığımız eserler ortada. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerinde siz değerli halkımızın desteklerini bekliyorum. Bu süreçte desteklerini her zaman hissettiğim değerli partililerimize ve tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim. Seçimin Keşan için hayırlı olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu