Haberler

Çay evlerinden kumar makineleri çıktı

Keşan’da çay evi olarak hizmet gösteren iki çay evinde iki kumar makinesi ele geçirildi. İş yeri sahipleri hakkında işlem başlatıldı.
18 Haziran 2019 Salı günü, emniyet güçlerince çay evi olarak hizmet gösteren iki iş yerlerinde madeni ve kâğıt para atmak usulüyle çalışan ve atılan paradan daha yüksek para verme ihtimali esası üzerine kurgulanmış kumar makinalarının bulunduğunu ihbarı geldi.
İhbarı değerlendiren Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ilgili iş yerlerinde yaptığı aramalarda B.K. isimli şahsa ait çay evinde içerisinde 53 lira bulunan bir adet makine ve M.K. isimli şahsa ait olan başka bir iş yerinde de içinde 18 lira bulunan başka bir makine ele geçirildi.
İlgili makinalar ekipler tarafından muhafaza altına alınırken, iş yerleri sahipleri hakkında TCK 228 (kumar oynamaya imkan sağlama) kapsamında adli işlem başlatıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı