Asayiş

Boş daireye eşyalarını koyan kişi 10 bin dolarının çalındığını iddia etti

Keşan’da aylar önce boşalttıkları evlerinin eşyalarını, başka bir daireye bırakan eşya sahipleri, geri döndüklerinde onları kapı önünde buldu. Bazı eşyalar ile birlikte, bir koltuğun içine bırakılan 10 bin dolarının da yerinde olmadığını fark eden mağdurlar polise giderek şikayetçi oldu.

Olay Keşan’da 21 Ocak Perşembe günü Yukarı Zaferiye Mahallesi’nde meydana geldi.
İddiaya göre, 4 ay önce dairesini satan M.B. ve O.B., boşalttıkları evdeki eşyalarını yönetimin söylediği, apartmanda boş olan başka bir daireye taşıdı.
Aradan geçen zamanın ardından eşyalarını kontrole gelen sahipleri, boş daireye bıraktıkları malzemelerini kapı önünde buldu. 4 ay önce bıraktıkları eşyalardan bazıları ile birlikte bir koltuk altındaki çanta içindeki 10 bin dolarının da çalındığını iddia eden M.B. ve O.B. şüphelendikleri G.Ö., A.K. isimli kişilerin de isimlerini vererek polise şikayet başvurusunda bulundu.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı