Haberler

Biletix, Trakya Müzik Festivali’ni “Yılın En İyisi” seçti

Erikli’de düzenlenen Trakya Müzik Festivali 2019 Yılının En İyi Festivali Seçildi
1-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Erikli’de düzenlenen Trakya Müzik Festivali, Biletix tarafından 2019 Yılı En İyileri ödül töreninde festival dalında 2019 yılının en iyi festivali seçildi.
Müzikseverler, 4 – 10 Kasım tarihleri arasında bir hafta boyunca Biletix’in resmi internet sitesinde, 2019 yılında gerçekleşen etkinlikler için oylama yaparak yılın iyilerini seçti.

Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür ziyareti
Festivali düzenleyen Ümit Özel ile Aziz Gül, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu‘nu 3 Aralık 2019 Salı günü ziyaret ederek, festivale verdiği katkılar nedeniyle teşekkür ederek ödüllerini sundu.
Helvacıoğlu, Özel ve Gül‘ü kutlayarak “Sanat etkinliklerinin düzenlenmesinde katkı vermeye devam edeceğiz ve sanatı sevdiren belediye olmayı sürdüreceğiz. Bu ödülle Erikli’nin isminin bir kez daha Türkiye gündeminde öne çıkmasından dolayı mutluyuz ve bu başarıdan dolayı bu festivale emeği geçen Özel ve Gül’ü de bir kez daha kutluyorum” dedi.

Erikli ve Mecidiye sahil bölgesinde son yollarda art arda gerçekleştirilen festival, yoğun bir kalabalığa neden olduğu ve beraberinde çevreyi de olumsuz etkilediği için bölge sakinleri tarafından eleştiriliyordu.
Biletix ödülünün, önümüzdeki yıllarda gerçekleştirilmesi muhtemel festivaller için ne gibi farklılıklar getireceği, Erikli ve bölge sakinlerinin bu konuyu nasıl değerlendireceği merak ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu