Genel

Selçuk Bayraktar, “Bütün hikayemizin şahidi Keşan pistinde..” diyerek paylaştı

Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, resmi Twitter hesabından videolu bir paylaşımda bulundu. Keşan’daki SİHA üssünden iftar öncesi paylaşım yapan Bayraktar, “Bütün hikayemizin şahidi Keşan pistinde iftar saatini beklerken…’ ifadelerini kullandı.

Keşan’daki Bayraktar TB-2 eğitimlerinin verildiği üsten iftar öncesi açıklama yapan Selçuk Bayraktar, insansız hava araçlarının geliştirildiği ilk dönemlerden itibaren Keşan’ın çok önemli bir yeri olduğunu belirterek; “Buraya ilk defa 2007-2008 arasında gelmiştik. 2014 yılında Bayraktar TB2’nin de ilk uçuşunu burada gerçekleştirmiştik. O dönemlerde burada mühendis arkadaşlarımız ile hangarlarda yaşıyorduk diyebilirim. Aylarca burada kaldık. Herkese Keşan’dan hayırlı Ramazanlar” dedi.

Selçuk Bayraktar, yaptığı videolu paylaşımda, “Boy veren her çiçekte hatıramız var, Yıldızlar tanığıydı tuttuğumuz güneşlerin… Yol taşlarıydı arşınladığımız adımlar, Sonsuzlukta kurduğumuz düşlerin… Bütün hikayemizin şahidi Keşan pistinde iftar saatini beklerken…” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu