HaberlerSiyaset

Muharrem İnce’nin, 18 Kasım’da Edirne’ye gelmesi bekleniyor

“1000 Günde Memleket Hareketi”ni 4 Eylül’de Sivas’tan başlatan ve Türkiye’yi dolaşıp yeni bir muhalefet hareketi amaçlayan CHP’nin eski Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, 81 ili kapsayacak Türkiye turuna devam ediyor.

4 Eylül’den bu yana 30’un üzerinde şehre giderek vatandaşlarla bir araya gelen İnce, buralarda kaydedilen görüntüleri de, o şehrin sorunlarına dikkati çekerek, sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıyor.

18 Kasım’da Edirne bölgesinde olması bekleniyor

Edinilen bilgiye göre İnce, 18 Kasım 2020 Çarşamba günü Edirne bölgesinde olacak.
Muharrem İnce‘nin; Keşan, İpsala ve Enez’de vatandaşlarla buluşması, esnaf ziyaretleri gerçekleştirmesi ve geçirdiği rahatsızlık sonucu, 18 Kasım 2018’de hayatını kaybeden CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan‘ın, Enez Hasköy’deki mezarını ziyaret etmesi bekleniyor.

“Milletin gerçek sorunlarını tespit etmek için memleketi karış karış geziyoruz”

Özel olarak hazırlanan otobüsü ile Türkiye turuna devam eden İnce, 6 Ekim 2020 tarihinde, Mersin ziyareti sırasında Twitter’dan yaptığı paylaşımda; “Ankara’da oturmak yerine milletin gerçek sorunlarını tespit etmek için memleketi karış karış geziyoruz.” demiş ve ardından son olarak Karaman ve Konya ziyaretlerini gerçekleştirmişti.
13 Ekim 2020 tarihi itibarı ile 31 il ziyaretini tamamlayan İnce‘nin, “1000 Günde Memleket Hareketi” Türkiye turu, önümüzdeki günlerde Doğu Anadolu illerine yapacağı ziyaretlerle devam edecek.
Hedefinde 81 il olan İnce‘nin daha sonra Trakya’ya geçeceği biliniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu