Haberler

Kayıp Hasan Kılıç, elinde poşeti ve bastonu ile yolun karşısına geçiyor

Cami’ye gitmek için evden ayrılan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan 88 yaşındaki Alzheimer hastası Hasan Kılıç’ın son görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı. Kılıç, elinde seccadesi ve bastonuyla Kurtuluş Caddesi üzerinde gözden kayboldu.Keşan’da 5 Ağustos 2020 Cuma günü öğle vaktinde camiye gittiğinden beri kendisinden haber alınamayan Alzheimer hastası Hasan Kılıç‘tan henüz haber alınamadı. İspat Cami Mahallesi’nde, Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü, AFAD ve KEDAK tarafından 88 yaşındaki Kılıç’ın arama çalışmaları devam ederken, kendisine ait kaybolmadan önceki son görüntüleri ortaya çıktı.Kurtuluş Caddesi üzerindeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, öğle namazı için Tahta Camii’nden dönen Hasan Kılıç’ın yolun karşısına geçip İspat Sokak yönüne doğru ilerlediği görülüyor. Sokağa giren yaşlı adam daha sonra kameranın görüş açısından çıkıyor.
Yüzünde maskesi, elinde bastonu ve saccadesi ile birlikte gözden kaybolan ve kendisinden o zamandan yana bir daha da haber alınamayan Hasan Kılıç’ı arama çalışmaları devam ediyor.


Yakınlarından edinilen bilgiye göre Kılıç’ın bir süre önce Ayasofya’ya gitmek istediği ve bir şekilde kimseye haber vermeden gitmiş olabilieceği ile Malkara’nın Karamurat Köyü’nden olan yaşlı adamın köyüne gitme ihtimalleri üzerinde de duruluyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu