Keşan

Eski itfaiye alanında inşa edilecek otopark ve kapalı giyim pazarının proje ihalesi yapıldı

Keşan Belediyesi Kapalı Giyim Pazarı, Katlı Otopark ve Nikah Salonu Binası Uygulama Projelerinin Hazırlanması Hizmet Alımı İşi İhalesi, 8 Ekim 2021 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi tarihi bir ihaleyi daha gerçekleştirdi. Eski itfaiye binasının bulunulduğu alanda uygulanacak olan kapalı giyim pazarı, katlı otopark ve nikah salonu projesinin hazırlanması ihalesi yapıldı.

Saat 11.00’de Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde İhale Komisyonu huzurunda gerçekleşen ihaleye dosya alan 25 firmadan 9’u katıldı.

İhalede 9 firmanın evrakları incelenerek verdikleri rakamlar açıklandı.

İhaleyi takip eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yaptığı konuşmada, ihaleye katılan firmalara teşekkür etti.

Keşan için önemli bir ihaleyi gerçekleştirdiklerini belirten Helvacıoğlu, “Önemli bir esre imza atacağız. Keşan Kent Müzesi’nin ardından Keşan Belediyesi Kapalı Giyim Pazarı, Katlı Otopark ve Nikah Salonu Binası yapılmasında tarihi bir imza olacak. 9 firmamız var ve hepsine yeniden ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Keşan’da önemli bir projeye daha imza atmanın arifesindeyiz. Güzel bir proje örneği olacak. Çok değerli firmalarımız ihaleye katıldı. İşin süresi 90 gün. Eski itfaiye alanında Keşan Belediyesi Kapalı Giyim Pazarı, çok amaçlı otopark ve nikah salonu binasını kapsıyor. 90 günde projesi çizilecek. Kısmetse yeni yılın başında da yapım ihalesi olacak. Sokaktaki pazaryerimizi oraya taşıyacağız. Tüm Keşan’ımıza hayırlı olsun.”

İhalenin komisyon tarafından değerlendirilerek sonucunun önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu