Haberler

Batı Eğitim Kurumları’ndan sağlık çalışanlarına anlamlı mektuplar

Batı Koleji Ailesi ve Öğrencileri pandemide sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı..
Bu yoğun süreçte üstün bir performans sergileyen, yeri geldiğinde kendi ailelerinden uzak kalan sağlık çalışanlarına teşekkürlerini ve minnetlerini mektuplarıyla iletirken, yeni yıllarını kutladılar.

Batı Eğitim Kurumları’nın sağlık çalışanlarına gönderdiği mektupta şu ifadeler yer aldı: “Canlarını oraya koyarak koronavürs salgınında görevlerini fedakarca yerine getiren değerli sağlık çalışanlarımız.
Bizler Özel Keşan Batı Koleji Ailesi olarak, başta Sayın ilçe Sağlık Müdürümüz ve Tüm Sağlık Çalışanlarımıza, koronavirüs salgınının başladığı ilk günden bu zamana kadar göstermiş olduğunuz insanüstü çalışmalarınızdan dolayı minnet ve şükran duygularımızı sizlere bu satırlarımızla iletiyoruz.
Gerek sosyal medya gerekse yerel basın üzerinden ve iletişim araçları vasıtasıyla, ailenizden ve sevdiklerinizden uzakta yapmış olduğunuz gayretli çalışmaları, toplumumuzda en küçüğümüzden büyüğümüze kadar takdirle izlemekteyiz.
Bizler bu salgın sürecinde göstermiş olduğunuz gayretli ve özverili çalışmalarınızdan dolayı, mücadelenizde yitirdiğimiz TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA Allah’tan rahmet diler, her türlü zorluğa rağmen mücadeleye devam eden sizlere teşekkür eder, sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu, başarılı günler geçirmeniz dileğiyle YENI YILINIZI kutlarız.”

Öte yandan kurumun öğrencileri de sağlık çalışanlarına bu mektuplar içnde çeşitli notlar bıraktı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu