Haberler

Saros’da bayram yoğunluğu!

4 günlük Kurban Bayramı tatili sahillere yoğunluk olarak yansıdı. Araç parklarına dahi yer kalmayan sahillerde vatandaş sahil şeridine çadır kurdu.

Kurban Bayramı’nı fırsata çeviren vatandaşlar, Saros Körfezi Sahilleri’ne akın etti. Bayramın ilk günü komşu şehirlerden konvoylar halinde Keşan’ı geçip, Yayla, Erikli ve Danişment Sahillerine gelenler buralarda yoğunluk oluşturdu.


Özellikle Erikli’nin yanıbaşında bulunan Mecidiye Sahilleri bu yoğunluktan nasibini aldı. Bayramın ilk gününün son saatlerinde rotarlarını buraya çevirenler ile daha önceden gelip yerleşen vatandaşlar sahilde birleşince tüm sahilde adım atacak yer kalmadı.
Yol kenarından plaja kadar bir çok noktada araçların park ettiği, çadırların kurulduğu Mecidiye’de büyük bir yoğunluk yaşanırken, sahilden geçen araç trafiği zaman zaman durma noktasına geldi.Yol kenarında yaşanan yoğunluk aynı şelilde plajlara da yansıdı. Genişletilmesine rağmen gelen tatilci kalabalığının yoğunluğunu kaldıramayan plajlarda vatandaşlar sosyal mesafeyi koruyamadı.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı