Haberler

Maltepe Köyü kendini karantina altına adlı

Keşan’da bir kişide coronavirüs testinin pozitif çıktığı iddia edildi
Keşan Devlet Hastanesi’nde coronavirüs belirtileri taşıdığı şüphesiyle Edirne’ye sevk edildikten sonra coronavirüs testi pozitif çıkan bir kişinin bu süreçte yaklaşık 4 gün Keşan’da kaldığı iddia edildi.
Edinilen bilgiye göre; Maltepe köyünde ikamet eden F.S., sağlık şikayetleri nedeniyle Keşan’a geldi. Burada hangi mahallede kaldığı henüz bilinemeyen çocuklarında kalırken tedavi için Keşan Devlet Hastanesi’ne giden şahıs, corona virüs belirtileri taşıdığı şüphesiyle Edirne?ye sevk edildi. Burada yapılan corona virüs testi pozitif çıkan adamın tedavisine başlandı.
Yaklaşık olarak 4 gün Keşan?da kaldığı iddia edilen adamın temas edebileceği çevresinin tespit edilmesi için çalışmaların bilgisine de ulaşılıken, yetkililerce Maltepe köyünde vatandaşların 14 gün boyunca kendilerini karantinada tutması istendi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı