AsayişGenelKeşanYaşam

6 Eylül’de evinden ayrılan öğretim görevlisi Tazeler’den 5 gündür haber alınamıyor

6 Eylül 2023 Çarşamba günü sabah saatlerinde Keşan’daki evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan Gökcan Tazeler (37)’i arama çalışmaları, cep telefonundan en son sinyal alınan Yeni Mahalle Radyolink Yolu mevkiindeki ormanlık alanda aranıyor.

Gökcan Tazeler’in, 6 Eylül Çarşamba günü saat sabah saatlerinde Yeni Mahalle Zirve Konutları’ndaki evinden ayrıldığı bilgisini veren Tazeler‘in yakınları, o tarihten sonra kendisinden haber alamadıklarını belirterek kayıp başvurusunda bulundu.

Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda öğretim görevlisi olan Tazeler’in, evli ve 1 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Kayıp başvurusunun yapılmasının ardından Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Keşan İlçe Jandarma Komutanlığı, AFAD Edirne İl Müdürlüğü, Keşan Doğal Afet Arama Kurtarma Derneği (KEDAK), SARDOS ve gönüllüler, bölgede arama çalışmalarına başladı.
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun da 9 Eylül Cumartesi günü katıldığı arama çalışmalarına, Tazeler‘in en son görüldüğü Yeni Mahalle’deki Radyolink mevkiinde devam edildi.

Arama çalışmaları bölgede gece gündüz devam ederken, vatandaşların görmesi ya da herhangi bir bilgiye ulaşmaları durumda kolluk kuvvetlerine haber vermesi yönünde çağrı yapıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu